Náhled fotky pro zobrazení detailu klikněte.Náhled fotky pro zobrazení detailu klikněte.Náhled fotky pro zobrazení detailu klikněte.Náhled fotky pro zobrazení detailu klikněte.
Doporučte tyto stránky:
 

Penzion Rotunda / ubytování Harrachov Vítejte

Penzion Harrachov Rotunda
Penzion Rotunda ubytování Harrachov:
Dvoupatrový stylový penzion Rotunda se nachází na ideálním místě pro aktivní sportovce, klidné rekreanty a samozřejmě i rodiny s dětmi. Pension je umístěn přímo v centru Harrachova, cca 100 m od lanové dráhy a sjezdových tratí na Čertově hoře. V pensionu Rotunda se nachází lyžařská a snowboardová škola JPK a půjčovna lyží a kol s úschovnou.

Rotunda penzion Harrachov ubytování:
Moderní pension Rotunda disponuje celkem 11 - ti útulnými pokoji. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje s balkonem, nebo bez a apartmány až pro 6 osob. Součástí každého pokoje je vybavení dřevěným nábytkem v horském stylu, vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem a umyvadlem, televizor se satelitním příjmem a nechybí ani signál Wifi pro připojení k vysokorychlostnímu internetu. Součástí apartmánů jsou 2 pokoje a kompletně zařízený kuchyňský kout a samozřejmostí je také přistýlka.

Harrachov Rotunda ubytování penzion restaurace:
Součástí stylového penzionu Rotunda je také restaurace, která se nachází v přízemí a kde se podávají snídaně formou bohatých švédských stolů, samozřejmostí je možnost dokoupení polopenze či plné penze. Jídelní lístek nabízí širokou škálu pokrmů české i zahraniční kuchyně a příjemný interiér restaurace Rotunda a vstřícný personál zajistí nezapomenutelný kulinářský zážitek i pro náročnější klientelu.

Ubytování Harrachov penzion Rotunda služby:
Hotel Rotunda má otevřené dveře i domácím mazlíčkům, děti do 3 let mají v penzionu pobyt zdarma bez nároku na lůžko. V ceně za ubytování je již zahrnuta snídaně. Součástí horského stylového penzionu Rotunda je lyžařská a snowboardová škola a nechybí ani půjčovna s úchovnou kol a lyží. Pro ubytované hosty se poskytuje sleva 20 % na zapůjčení lyží a kol, 10 % sleva na lyžařskou školu a 15 % na skipas. Celý prostor penionu Rotunda je pokrytý signálem Wifi, nedílnou součástí je také parkoviště a informační centrum.
Penzion Harrachov Rotunda - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Harrachov Rotunda - disponuje restauracíPenzion Harrachov Rotunda - disponuje vinárnouPenzion Harrachov Rotunda - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Harrachov Rotunda -  je k dispozici připojení na internetPenzion Harrachov Rotunda -  je k dispozici letní terasaPenzion Harrachov Rotunda - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Harrachov Rotunda - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Harrachov Rotunda - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Harrachov Rotunda - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Harrachov Rotunda - na pokojích je telefon